wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Sprzęt wspinaczkowy

Sprzęt wspinaczkowy

Znajdując się na wysokości musisz mieć pewność, że Twój sprzęt wspinaczkowy Cię nie zawiedzie. Nasza oferta pozwala na skompletowanie zestawu w pełni odpowiadającego indywidualnym potrzebom. W naszym asortymencie znajdują się między innymi uprzęże, karabinki, liny, bloczki, ale też plecaki, rękawice, woreczki na magnezję. Stworzyliśmy wyjątkowo kompleksową ofertę produktów, dzięki której każdy może dobrać brakujące do swojego kompletu produkty. Zwracamy uwagę na jakość wprowadzonych do oferty rozwiązań.

Proponujemy sprzęt wspinaczkowy takich marek jak: Climbing Technology, Camp, Skylotec, Singing Rock, Rock Empire, Fjord Nansen, Petzl i wielu innych. Są to producenci, którym zaufali specjaliści. Dlatego zaufaliśmy im także my. Wszystkie przedmioty są odpowiednio skonstruowane. Użyto do ich wykonania odpowiednich materiałów, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie konkretnego przedmiotu zgodne z jego przeznaczeniem. Poszczególne przedmioty nie tylko cechują doskonałe parametry techniczne, ale też odznaczają się bardzo efektownym, dynamicznym designem.
 

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych