wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Prace wysokościowe2 » uprzęże, pasy, szelki bezpieczeństwa

uprzęże, pasy, szelki bezpieczeństwa

Dostarczamy rozwiązania, które umożliwiają bezpieczeństwo w czasie realizowania swojej pracy. Posiadamy w asortymencie profesjonalne szelki bezpieczeństwa z podkładkami na barki oraz uda, a także z elementami do regulacji. Pozwala to na wyregulowanie całości w taki sposób, aby nie krępować ruchów oraz zagwarantować komfort podczas pokonywania trudności wysokościowych. Ponadto posiadamy uprzęże i pasy do pracy w podparciu i podwieszenie. Wszystkie elementy wykonane są z dobrych gatunkowo i wytrzymałych materiałów.

Prezentowane szelki bezpieczeństwa, uprzęże i pasy odznaczają się konstrukcją, która pozwala na szybkie zakładanie i zdejmowanie. Wprowadzone do rozwiązania elementy metalowe, cechuje wyjątkowa wytrzymałość, nawet na duże obciążenia. Wnętrze jest odpowiednio wymiękczone, dzięki czemu nie powoduje podrażnień ani otarć podczas aktywności fizycznej. W naszym asortymencie znajdują się przedmioty, które stanowią niezbędne narzędzia do pracy na wysokościach. Nasze wyroby zaopatrzone są w klamry boczne zaczepowe i klamry spinająco-regulacyjne.
 

Wybrane produkty promocyjne

Nowości w naszej ofercie

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych